Ostróda: powstaje aquapark przy hotelu Plaza

Ruszyła budowa aquaparku stanowiącego część kompleksu Hotel & Resort Plaza by Condohotels, który zostanie otwarty w drugiej połowie tego roku w Ostródzie. W pierwszym etapie do użytku oddanych zostanie 160 pokoi, a docelowo hotel ma mieć ich 240.W aquaparku znajdzie się basen pływacki z czterema torami o długości 25 m, basen rekreacyjny z hydromasażami, brodzik dla dzieci, „rwąca rzeka”, jacuzzi, kompleks saun oraz cztery zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności. Do aquaparku będzie należał również całoroczny zewnętrzny basen z hydromasażami. Hotel & Resort Plaza by Condohotels dysponował będzie łącznie 500 miejscami noclegowymi w dwóch budynkach i salą konferencyjną na 1000 osób. Większość pokoi i apartamentów posiadać będzie tarasy lub balkony z widokiem na jezioro i panoramę miasta. W obiekcie znajduje się także rozbudowane zaplecze SPA & wellness z 16 gabinetami oferujące szereg zabiegów na twarz i ciało, specjalistycznych terapii oraz masaży.

W kompleksie SPA znajdzie się również ogród zimowy z rosyjską banią. Hotel dysponuje także bogatą infrastruktura dodatkową, w ramach której dostępne są restauracje tematyczne, bary, kawiarnie, winiarnia, klub nocny, sala kominkowa, centrum zabaw dla dzieci, siłownia, dwie hale do gry w squasha oraz salon gier. Kompleks położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży z kompleksem pomostów i wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz bulwarem spacerowym z licznymi restauracjami, kompleksem sportowym z kortami tenisowymi, amfiteatrem i wyciągiem dla narciarzy wodnych. Plaza by Condohotels należy do Condohotels Group, firmy specjalizującej się w budowie i sprzedaży pokoi hotelowych w systemie condo. Grupa posiada już dwa hotele w Ostródzie: Willa Port Conference Resort & SPA oraz Platinum, w którym również znajduje się

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *