Kolejny hotel w Świnoujściu

W grudniu wmurowano kamień węgielny pod kompleks hotelowy Trzy Wyspy w Świnoujściu. W trzech budynkach znajdzie się łącznie 155 pokoi. Hotel ruszyć ma w drugiej połowie 2015 roku.Trzy wyspy położone będą w centrum dzielnicy nadmorskiej przy Parku Zdrojowym i Nowej Promenadzie. W kompleksie znajdą się również dwie restauracje, sky bar z widokiem na morze oraz strefa SPA & wellness z basenem, saunami oraz gabinetami zabiegowymi. Inwestorem jest deweloper Dom Inwest, który w ciągu 20 lat zrealizował w Świnoujściu kilkanaście inwestycji. Świnoujście stało się ostatnio gorącym miejscem na hotelarskiej mapie Polski.

W 2011 roku otwarto tam hotel Interferie Medical SPA z ponad 300 pokojami, w 2012 roku ruszył pierwszy w Polsce Hampton by Hilton z ponad setką pokoi, Kristensen Group uruchomiło osiedle z blisko 300 apartamentami wakacyjnymi pod wynajem, trwają też prace przy największym kompleksie hotelowym na Wybrzeżu – Baltic Park Molo z ok. 600 pokojami i apartamentami. Świnoujście zaczyna pod tym względem doganiać Kołobrzeg, który dotychczas uchodził za centrum inwestycji hotelarskich na

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *