Biznesowo pod Wawelem

Hotel Sheraton w Krakowie 26 lutego br. oficjalnie otworzył: salę klubową - Club Lounge oraz Link@Sheraton - miejsce, gdzie goście mogą bezpłatnie korzystać z komputera i sieci. To efekt strategii inwestycyjnej grupy Starwood Hotels & Resorts, do której należy marka Sheraton. Club Lounge stanowi część ekskluzywnego, czwartego piętra klubowego.


Z 232 pokoi wydzielono 20 pokoi typu Club. Goście mają m.in. prywatną recepcję, widok na Zamek Królewski, Wawel i Wisłę, serwis kawy i herbaty bez limitu, pranie lub prasowanie jednej wybranej rzeczy, bezpłatnie usługę Pay TV, kosmetyki pielęgnacyjne oraz przygotowanie pokoju do snu. - To, co najbardziej wyróżnia tę usługę, to dostęp do ekskluzywnego Club Lounge, znajdującego się na pierwszym piętrze Galerii Atrium, w którym serwowane jest śniadanie, a w ciągu dnia również napoje i przekąski - powiedziała "HOTELARZOWI" Joanna Cigorin, specjalista ds. PR Sheraton Kraków Hotel. Club Lounge ma salon oraz w pełni wyposażone stanowiska komputerowe, biblioteczkę i kącik z prasą. Produkt powstał z myślą o biznesmenach. Średnia opłata za pokój typu Club jest wyższa o ok. 135 zł od pokoju typu classic. Zainteresowanie tego typu usługami jest duże. Drugim uruchomionym projektem jest Link@Sheraton experienced by Microsoft. W specjalnie wydzielonej przestrzeni goście hotelowi mogą skorzystać z bezpłatnego internetu Wi-Fi, stanowisk z komputerami z dostępem do sieci i drukarek. Kamery internetowe firmy Microsoft umożliwiają gościom wysyłkę e-mailem do domu wideopocztówki. Link@Sheraton oferuje gościom również wspólne oglądanie telewizji, czytanie prasy czy zjedzenie przekąski przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Usługa jest dostępna również odpłatnie dla osób niebędących gośćmi hotelowymi. KWKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *