Hotel Anders w Starych Jabłonkach jest czterogwiazdkowy

Hotel Anders z początkiem marca należy już do elitarnego grona hoteli luksusowych - a tych na Warmii i Mazurach wciąż jest niewiele. Gruntowna modernizacja obiektu została doceniona przez Departament Turystyki Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego, który przyznał mu czwartą gwiazdkę. Zarówno wnętrza hotelu jak i obiekty rekreacyjne należące do niego przeszły metamorfozę.


Hotel zdecydował się na udział w programie Hotel Przyjazny Matce i Dziecku - dziesięć pokoi zostało przystosowanych do pobytu rodzin z dziećmi. Odremontowano m.in. basen, sauny oraz wnętrza restauracyjne. Obiekt wzbogacił się również o sale konferencyjne, kręgielnię, boiska do squasha, korty tenisowe, klub nocny i nowoczesne centrum SPA. Najnowsze usługi hotelu, które bezpośrednio wiążą się z podwyższeniem standardu, to także usługa boya hotelowego, zestawy do kawy i herbaty dostępne w pokojach oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Zastosowano też coraz modniejszy ostatnio marketing zapachowy - w zależności od miejsca w hotelu emitowane są specjalnie dobrane zapachy. - Dobre trzy gwiazdki to często lepsze rozwiązanie niż słabe cztery - słyszałem wielokrotnie i mocno się nad tym zastanawiałem - mówi Tomasz Dowgiałło, Dyrektor Generalny Hotelu Anders. - Jednak po wprowadzonych udogodnieniach, nowych usługach, bardzo dużym doświadczeniu zdobytym przez 15 lat działalności hotelu zdecydowaliśmy, że nasze możliwości są wystarczające, aby utrzymać standard bardzo mocnych czterech gwiazdek"


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *