Firma roku 2004

Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne Sp. z o.o. z Warszawy otrzymało tytuł Firma Roku 2004 przyznawany przez Polski Klub Biznesu. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 stycznia br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne (PHT) jest właścicielem wielu obiektów biurowych i hotelowych w Warszawie: trzygwiazdkowych hoteli Hetman i Reytan, dwugwiazdkowego Hotelu Praskiego. Spółka powstała w 1995 roku w wyniku prywatyzacji miejskiego przedsiębiorstwa komunalnego.

W miejscu wyeksploatowanych hotelisocjalnych w ciągu kilku lat powstały eleganckie hotele miejskie i biurowce wysokiej klasy. Spółka PHT szczyci się wieloma nagrodami i wyróżnieniami zdobytymi w konkursach. W 2004 r. po raz czwarty otrzymała tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”, a jako inwestor wyróżniona została za Hotel Hetman w ogólnopolskim konkursie Modernizacja Roku 2003.  Spółka jest współzałożycielem i członkiem Izby Gospodarczej PZH, a także członkiem Polskiego Zrzeszenia Hoteli, Klubu Inicjatyw Gospodarczych oraz Stowarzyszenia Ochrony Dziedzictwa Materialnego.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *