Pierwsza na rynku konferencja o kosztach

Od kilku miesięcy publikujemy w „Hotelarzu” cykl poświęcony rachunkowości zarządczej. Prezentujemy narzędzia, które mają wspierać zarządzanie hotelem. Tematyka RevPar, GOP, liczenia frekwencji jest trudna, ale bez pogłębienia tej wiedzy nie da się sprostać rosnącej konkurencji i szybko postępującym zmianom na rynku. Problematyce revenue management – ale nie tylko – poświęcona będzie konferencja pt. Zarządzanie kosztami w hotelarstwie, która odbędzie się 12 maja 2005 r. w Hotelu Europejskim w Warszawie.

Prelegentami będą znani hotelarze, wybitni specjaliści w tak wąskich dziedzinach, jak: § zarządzanie jakością (standardy w działalności noclegowej i gastronomii; poprawa efektywności pozwalająca osiągnąć mniejsze koszty), § rachunkowość zarządcza (Standardowy System Rachunkowości Hotelowej, najważniejsze wskaźniki operacyjne),
  • outsourcing (delegowanie zadań firmie zewnętrznej sposobem na zmniejszenie kosztów),
  • revenue management (zarządzanie przychodami), a poza tym: zarządzanie umowami, zarządzanie ludźmi, zarządzanie eksploatacją.

Prelekcje będą praktyczne – pokażemy przykłady obliczania poszczególnych wskaźników dla danych obiektów. Podczas przerw będzie można porozmawiać z prelegentami, odbędzie się także dyskusja panelowa.

Konferencja skierowana jest do: właścicieli obiektów hotelarskich (hoteli, moteli, pensjonatów oraz obiektów nieskategoryzowanych); osób zarządzających tymi obiektami; właścicieli oraz osób zarządzających niewielkimi sieciami hoteli; dyrektorów finansowych  i głównych księgowych. Jest to pierwsza konferencja o takiej tematyce w Polsce, do udziału w niej zachęca także niewysoki koszt uczestnictwa: 440 zł. Organizatorem jest wydawca miesięcznika „Hotelarz”,  Wydawnictwo PWS ProMedia Sp. z o.o.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *