Design na każdy gust

Autor: Rafał Szubstarski
Najnowsze trendy wzornicze, kolorystyczne, materiałowe i technologiczne można poznać na największych na świecie targach branży tekstylnej Heimtextil, które odbywają się na początku stycznia we Frankfurcie nad Menem. Szerokie spektrum prezentowanych tam produktów daje całościowy ogląd tego, co dzieje się w branży, a projektanci i hotelarze mogą tu zebrać wiele inspiracji.
Fot. subirpal, SXC
Relację z targów z wypowiedziami polskich wystawców zamieściliśmy w ubiegłym wydaniu „Hotelarza”, w tym bliżej przedstawiamy trendy w tekstyliach, jakie można było zaobserwować na Heimtextil. Fuksja, mokka i ważki Generalnie, rozpoznawalny jest trend idący w stronę większego użycia kolorów w tonacjach takich jak fuksja, limonka, miód, turkus czy królewski błękit. Często są one łączone z bielą, szarością i kremowym, aby uniknąć przegadania i kakofonii barw. Interesujący wygląd tkaninom nadaje mieszanka włókiem matowych i błyszczących. Zauważalny jest też trend wykorzystywania wzorów na skontrastowanym ciemnym tle w kolorze antracytu (szaro-czarny), mokka (odcień brązu) czy czerni. Na szczycie listy przebojów wzorów dekoracyjnych są kwiaty i ich rozkwit w każdym rodzaju i rozmiarze, od rozproszonyc [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *