Wrocław: otwarto condo Aparthotel Invite

We Wrocławiu ruszył Aparthotel Invite ze 110 apartamentami o pow. od 26 do 60 mkw., salą konferencyjną i restaurację ekologiczną. Właścicielem jest firma Deka Inwestycja, która sprzedaje go w systemie condo.Usytuowany w dzielnicy Krzyki przy ul. Hubskiej w sąsiedztwie głównych dworców kolejowego i autobusowego Invite oferuje trzy rodzaje pokoi: studio standard – pokój z aneksem, junior suite – salon z aneksem i sypialnią oraz największe apartamenty typu deluxe z dużym salonem, aneksem oraz sypialnią. Studio kosztuje od 150 zł. – Nasze apartamenty dostępne są zarówno w ramach klasycznego systemu dobowego, jak i w postaci tzw. wynajmu krótkoterminowego – podkreśla Agnieszka Grodź, dyrektor generalna Aparthotelu Invite.

– Druga opcja skierowana jest przede wszystkim do coraz szerszego grona klientów zainteresowanych korzystaniem z usług hotelowych w okresie przekraczającym 30 dni. Aparthotel łączy specyfikę mieszkania w kompleksowo wyposażonym apartamencie ze stałym dostępem do typowo hotelowych udogodnień, jak room service, pranie odzieży, bezpłatny internet czy możliwość zamówienia śniadania. Na parterze Invite znajduje się restauracja, oferująca dania tworzone z naturalnych składników pochodzących z ekologicznych, lokalnych gospodarstw. W aparthotelu znajduje się również sala konferencyjna z możliwością podziału na dwa niezależne pomieszczenia. Do użytku gości oddany został także podziemny parking.

Oferta Invite skierowana jest do osób, chcących zainwestować w mieszkanie w celach zarobkowych oraz tych, którzy po prostu chcą zamieszkać w budynku oferującym recepcję, room–service, sprzątanie, wymianę pościeli i restaurację. Apartamentem zakupionym w wersji „pod klucz” w standardzie 3-gwiazdkowego hotelu można zarządzać we własnym zakresie poprzez wynajem z samodzielnym pozyskiwaniem klienta lub też oddać go w dzierżawę firmie administrującej budynkiem i uzyskiwać z tego tytułu stały zagwarantowany

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *