Pokaz mody w Novotel Kraków Centrum

Pod koniec marca w Krakowie odbywał się Cracow Fashion Week 2014. W ramach tego wydarzenia 24 marca w odnowionych wnętrzach krakowskiego hotelu odbył się pokaz mody. Goście zobaczyli najnowsze kolekcje ośmiu polskich marek odzieżowych, min. Pretty One, Czesiociuch, Malgrau, Dud. Zin.Ska i Ima Mad.

Wydarzenie organizowano w ramach projektu hotelu Novotel Kraków Centrum Szkoła Stylu. Pokaz mody prowadziła znana krakowska dziennikarka radiowa Magdalena Miśka-Jackowska. Jednym z punktów wieczoru było zwrócenie uwagi na niewystarczającą liczbę dawców szpiku kostnego. Na wybiegu jako modele pojawili się koledzy i koleżanki chorej na białaczkę limfatyczą dziewczynki Joanny Markowiak, podopiecznej fundacji Mimo Wszystko. Dzieci zaprezentowały ubrania marki Czesiociuch. Dodatkowo podczas wydarzenia wylicytowano na cele charytatywne dwa zestawy biżuterii przekazane przez jedną z projektantek. Po pokazie goście mogli dołączyć do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego. Wszyscy chętni zostali poproszeni o wypełnienie ankiety oraz udostępnienie materiału genetycznego do badania. Profesjonalną opiekę medyczną zapewnił Scanmed, Całość wydarzenia zakończył bankiet połączony z muzyką na

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *