SPA w Redzie

Jesienią w nadmorskim hotelu Murat w Redzie k. Gdyni zostanie otwarty nowoczesny kompleks SPA wraz zapleczem rekreacyjno-konferencyjnym. Sercem nowego obiektu będzie profesjonalne centrum talasoterapii i SPA z zabiegami wykorzystującymi naturalne bogactwo morza.


Bedzie to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Pomorskiem. Na trzech kondygnacjach powstanie kilka stref zabiegowych i rekreacyjnych oraz centrum konferencyjne. W części SPA znajdzie się profesjonalne centrum talasoterapii, strefa gabinetów kosmetycznych i medycyny anty-aging (łącznie 12 gabinetów) oraz basen, odnowa biologiczna, fitness, siłownia, fryzjer, boisko do squasha i kregielnia. - Ideą jest stworzenie konkurencyjnego na Wybrzeżu obiektu SPA & wellness opartego na koncepcji talasoterapii i podkreślającego nadmorski charakter lokalizacji. Dlatego menu zabiegowe będzie oparte na francuskiej marce Phytomer, która jest światowym liderem morskiej kosmetyki - mówi Arkadiusz Dawidowski, dyrektor rozwoju firmy konsultingowej ForSpa, która jest odpowiedzialna za przygotowanie szczegółowej koncepcji obiektu. Oprócz tradycyjnych gabinetów zabiegowych goście będą mieli też do dyspozycji apartamenty SPA dla par, pierwszy na Wybrzeżu pokój zabiegowy z koloroterapią, pokój do zabiegów termalnych. Centrum będzie też oferowało bezinwazyjne zabiegi estetyczne o charakterze wyszczuplającym, redukującym cellulit czy anty-aging.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *