Sheraton Sopot, Conference Center & Spa rozbudowuje usługi Kids Club

Wyjazd z maluchem na wakacje może być jeszcze bardziej przyjemny i szalony.

A wszystko to dzięki rozbudowanej ofercie Kids Clubu w sopockim Sheratonie. Od lipca br. przez całe wakacje obiekt będzie oferował szeroką gamę zajęć edukacyjnych i zabaw prowadzonych przez doświadczonych opiekunów.  

 


W wakacje hotel Sheraton Sopot, Conference Center & Spa wprowadzi specjalną ofertę dla dzieci i rodziców w swoim Kids Clubie. Dzieci będą mogły rozwijać się poprzez zabawę podczas zajęć ruchowych, plastycznych i muzycznych. Ponadto wykwalifikowani animatorzy będą zachęcać dzieci do zabaw integracyjnych. Wszystkie zajęcia będą przezanaczone dla dzieci w wieku 4-11 lat. Opłata za zajęcia to 20 PLN za moduł dla gości hotelowych i 20 PLN za godzinę dla gości z zewnątrz.

 


Kids Club otwarty będzie od 12-16 i 17 – 21. Kids Club – miejsce, w którym na milusińskich czeka wiele udogodnień, takich jak specjalna konstrukcja w kształcie statku, zjeżdżalnia oraz chiński basen.

 


Kiedy najmłodsi goście będą oddawać się szalonym  zabawom z rówieśnikami, ich rodzice, bez obaw o bezpieczeństwo dzieci, mogą oddać się atrakcjom, które oferuje Sheraton Sopot.

 


„Sheraton Sopot, Conference Center & Spa od samego początku tworzony był tak, aby odpowiadał na wszelkie potrzeby gości z dziećmi. Znajdziemy w nim wiele udogodnień takich jak np. łóżeczka dla dzieci, podgrzewacze do butelek, czy krzesełka dla dzieci. Techniczne udogodnienia, którymi dysponujemy to toaleta z przewijakiem dla paluszków, zabezpieczenia kontaktów oraz plastikowe naczynia i sztućce. Mamy także przygotowane przez szefa kuchni dziecięce menu, które z pewnością ucieszy podniebienia naszych najmłodszych gości” - informuje Iva Trifonov, dyrektor hotelu Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.

 


Sheraton Sopot, Conference Center & Spa jest najnowszym obiektem sieci Starwood w Polsce. Posiada 189 pokoi oraz ekskluzywne piętro Club Floor, na którym znajdują się apartamenty, pokoje o podwyższonym standardzie oraz Club Lounge. Obiekt posiada Centrum Konferencyjne oraz restaurację Wave, 512 Bar & Lounge, Wine Cube, Kids Club oraz lobby z przestrzenią Link@Sheraton, oferującą komputery i bezpłatny dostęp do internetu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *