Warsztaty dla managerów SPA

Jak osiągnąć Sukces SPA i przetrwać w trudnych czasach na rynku? - na to pytanie odpowie wybitna specjalistka branży SPA, Dori Soukup, podczas organizowanych 15-17 września 2009 r. przez Supernova Akademia Spa, we współpracy z InSPAration Management, warsztatów skierowanych dla kadry zarządzającej ośrodkami SPA. Warsztaty "Sukces Twojego SPA w roku 2009.

Sprostać wyzwaniom trudnych czasów" odbędą się w Wiśle, w hotelu Stok. Podczas warsztatów Dori Soukup zdradzi sekrety dotyczące strategii, metod i nowych sposobów zarządzania obiektem SPA, które przynoszą najlepsze efekty w obecnych realiach rynkowych. Zaprezentuje sprawdzone rozwiązania zapewniające sukces SPA, m.in. jak stworzyć optymalną strategię finansową, jak zwiększyć przychody SPA, jak zarządzać pracownikami, tak by tworzyli skuteczny zespół, przedstawi również innowacyjny system wynagradzania i motywowania pracowników. Dori Soukup jest międzynarodowym ekspertem z 20-letnim doświadczeniem w branży. Uczestnicy otrzymają po ich zakończeniu certyfikat wystawiony przez amerykańską firmę szkoleniowo-consultingową. Więcej informacji na stronie internetowej: www.akademiaspa.pl.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *