Kolejne SPA w Koło- brzegu

W Kołobrzegu oficjalnie otwarto kolejny ekskluzywny hotel Aquarius SPA. Stanął naprzeciwko otwartego cztery miesiące wcześniej hotelu Leda SPA i w bliskim sąsiedztwie Diva SPA.


Aquarius SPA określa się jako obiekt rodzinny z ofertą Baby SPA hotel, Child SPA i Youth SPA. Hotel dysponuje 202 pokojami dwuosobowymi i apartamentami, zespołem basenów i saun (parowa, sucha, ruska bania, solna, błotna,), restauracją Horyzont serwującą dania z całego świata, night clubem i salą bilardową, oferuje też pokoje dla alergików. Zabiegi SPA wykonywane są jednocześnie na 40 stanowiskach.


Goście mogą też wybrać ofertę zabiegów typu SPA Kołobrzeg czerpiących z naturalnych walorów Morza Bałtyckiego. We wszystkich zabiegach wykorzystuje się preparaty firmy Pevonia Botanica. Obiekt oferuje też zaplecze konferencyjne z salą o powierzchni 400 mkw., która może być dzielona na dwie lub trzy mniejsze. Bryła hotelu przypominać ma oceaniczny katamaran w morzu zieleni nadmorskiego parku, nawiązując do modernizmu. "Fasada frontowa, jakby przeniesiona od Pieta Mondriana, tylko geometryczną mozaikę zamiast ostrych błękitów i czerwieni wypełnił blask zachodzącego słońca.


To nawiązanie jest także obecne w intensywnie kolorowych przegrodach balkonów naszego hotelu spa", opisuje się hotel na swojej stronie internetowej. W hotelu zastosowano system odzysku ciepła z klimatyzacji, które ogrzewa baseny i wodę użytkową, co pozwala zaoszczędzić ok. 30 proc. energii. W całym hotelu stosowana jest specjalnie zmiękczana woda, dzięki czemu zużywa się mniej detergentów, środków piorących i myjących oraz oszczędza energię i przedłuża żywotność urządzeń. Pokój dwuosobowy kosztuje od 380 zł poza sezonem do 540 w sezonie. Właścicielem hotelu jest firma deweloperska PRO-SAN, należąca do dwóch kołobrzeskich przedsiębiorców: Mariana Jagiełki i Mariana Wiszniewskiego.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *