Nowe hotele w sieci Best Western

Do sieci Best Western dołączył hotel Murowanica z Zakopanego. Łącznie z budowanym właśnie w Katowicach Best Western Premier pod tą marką, skupiającą głównie obiekty 3-gwiazdkowe, funkcjonuje siedem hoteli w Polsce.

Otwarty w lutym tego roku Hotel Murowanica usytuowany jest na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dysponuje 35 apartamentami, każdy z oddzielną sypialnią, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i salonem. W kompleksie rekreacyjnym znajdują się kryty basen, sauna sucha i parowa oraz gabinet masażu. Z kolei Best Western Premier Katowice jest obecnie w trakcie generalnej renowacji, która obejmuje m.in. aranżację nowego planu pięter oraz zwiększenie powierzchni pokoi. Jego otwarcie zaplanowano na I kwartał przyszłego roku. Odnowiony obiekt będzie oferował 168 pokoi, centrum rekreacyjne i kompleks czterech sal konferencyjnych.
Best Western to największa sieć hotelowa na świecie, do której należy ponad 4 tys. hoteli w 80 krajach. Wszystkie hotele są zarządzane niezależnie i stanowią własność prywatnych inwestorów. Sieć udziela im franczyzy na posługiwanie się marką, wspomaga swoim know-how oraz wprowadza do wspólnych programów sprzedażowo-marketingowych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *