Można głosować na Top Hotel

Trwa głosowanie w drugiej edycji konkursu Top Hotel 2009 organizowanego przez portal rezerwacyjny hotele.pl pod patronatem "Hotelarza". Jego rozstrzygnięcie nastąpi na początku listopada. Głosować można w dwudziestu kategoriach, w których nominowane są po trzy obiekty.

Tophotel to nagroda wyróżniająca najlepsze hotele w Polsce. O jej przyznaniu decydują goście hoteli oceniając i głosując na wybrane przez siebie obiekty. Głosowanie odbywa się na stronach hotele.pl i tophotel.pl. Klienci wybierają najlepsze ich zdaniem obiekty w dwudziestu kategoriach takich jak: Debiut Roku, Business, Conference, Luxury, Design, Economy, City, SPA, Sport, Fitness, Service, Restaurant, Kids, Palace & Castles, On the Road, By Airport, a także w kategoriach geograficznych jak najlepszy: hotel nad morze, w górach, nad jeziorem. W konkursie przyznana też zostanie Nagroda Główna Top Hotel 2009 w wyniku glosowania przedstawicieli branży hotelowej. W ubiegłym roku zdobył ją krakowski Hotel Stary. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali na początku listopada.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *