World Travel Awards dla Intercontinentala i Hyatta

Warszawski hotel InterContinental uznany został za Najlepszy Hotel w Polsce, a Hyatt za Najlepszy Hotel Biznesowy w konkursie World Travel Awards, w którym głosują przedstawiciele branży turystycznej i hotelarskiej z całego świata. Nagrody World Travel Awards przyznane zostały po raz szesnasty.W tym roku w głosowaniu udział wzięło ponad 170 tys. osób z branży, które wybierały najlepsze, ich zdaniem, produkty związane z usługami turystycznymi i hotelowymi. Z Intecontinentalem o miano Najlepszego Hotelu w Polsce walczyły warszawskie Bristol i Westin, Copernicus i Wentzl z Krakowa oraz Dwór Oliwski i Podewils z Gdańska. W finale kategorii Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce znalazły się Hilton, Marriott i Intercontinental oraz dwa Radissony z Warszawy i Krakowa.
Nagrody zostały wręczone przedstawicielom hoteli podczas ceremonii, która odbyła się 17 października w Praia D'EI Rey Golf & Beach Resort w portugalskim mieście Obidos. Za Najlepszy Hotel w Europie uznano paryski Bristol, Najlepszy Hotel Biznesowy - Movenpick w Istambule, Hotel Luksusowy - Grand Hotel z Sankt Petersburga, Hotel Butikowy - Les Ottomans z Turcji, Design Hotel - Adam i Eva również z Turcji, Airport Hotel - Kempinski Airport Hotel w Monachium, Green Hotel - Aqua City w słowackim Popradzie, a za najlepszy Nowy Hotel SPA - Rocco Forte Verdura Resort na Sycylii.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *