Echo Investment zbuduje Novotel w Łodzi

Echo Investment zbuduje 10-kondygnacyjny hotel Novotel w Łodzi przy al. Piłsudskiego na 160 pokoi. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na IV kwartał 2010 roku, a jej zakończenie na II kwartał 2012.


Zgodnie z umową między Echo Investment a Orbisem deweloper zobowiązał się do wybudowania hotelu o powierzchni 7,2 tys. mkw. i przekazanie go Orbisowi w stanie pod klucz. Inwestycja ma zostać zrealizowana na nieruchomości posiadanej przez spółkę zależną Echo Investment. Wartość kontraktu wynosi 45 zł. - Nowoczesna bryła hotelu Novotel uzupełni ciąg budynków zrealizowanych przez Echo Investment w Łodzi, takich jak Ibis, Silver Screen, Centrum Biznesu i efektownie zamknie pierzeję alei Piłsudskiego. Natomiast oferta i standard marki Novotel znacząco poprawią stan łódzkiej bazy hotelowej - stwierdził po podpisaniu umowy Waldemar Lesiak, dyrektor działu projektów biurowych i hotelowych Echo Investment, odpowiedzialny za transakcję z Orbisem.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *