Najwyższy hotel w Kielcach

W oddanym do użytku w listopadzie 11-kondygnacyjnym kompleksie biurowo-hotelowym w Kielcach znalazł się
2-gwiazdkowy hotel Dal. To drugi, po hotelu w Gdańsku, obiekt zarządzany przez firmę Decom należącą do NSZZ "Solidarność".
Kielecki Dal, który oferuje 50 pokoi i dwa apartamenty, usytuowany jest w 11-kondygnacyjnym budynku. Kompleks biurowo-hotelowy powstał po przebudowie biurowca należącego do związku zawodowego. Na jego otwarciu, które odbyło się 24 listopada, pojawiła się cała Komisja Krajowa "S" na czele z jej przewodniczącym Januszem Śniadkiem. KK obradowała na sesji wyjazdowej w Kielcach m.in. właśnie w związku z oddaniem do użytku hotelu Dal i całego kompleksu. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta, w sąsiedztwie otwartego kilka miesięcy wcześniej 2-gwiazdkowego hotelu sieci Ibis. Jest trzynastym hotelem 2-gwiazdkowym w Kielcach, gdzie działa też jeden hotel 4-gwiazdkowy (Qubus), osiem 3-gwiazdkowych i trzy 1-gwiazdkowe. Jest też hotelem najwyższym w Kielcach.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *