Warszawianka „Perłą Hoteli”

Hotel Warszawianka Wellness & SPA w Jachrance zdobył tytuł "Perły Hoteli" w Konkursie Jakości Usług sieci marketingowej Polish Prestige Hotels. W listopadzie do PPH dołączyły trzy nowe hotele. Organizowany co dwa lata Konkurs Jakości Usług ma na celu dokonanie anonimowej kontroli jakości usług wszystkich hoteli PPH z punktu widzenia gościa hotelowego.


Trwające od maja do października badanie przeprowadzone zostało przez firmę AT Communications A. Tulejko. W jego wyniku najwyższą liczbę punktów spośród 36 hoteli należących do PPH zdobyła Warszawianka, która przejęła tytuł "Perły Hoteli" od poznańskiego hotelu Vivaldi. Drugie miejsce zajął hotel Villa Park - Klinika Zdrowia i Urody z Ciechocinka, a trzecie ex aequo hotele Branicki z Białegostoku, Europa z Lublina i Akwawit z Leszna. Ocenie podlegały różnorodne aspekty związane z całościowym funkcjonowaniem hoteli w głównych kategoriach: działalność hotelowa, działalność gastronomiczna, usługi rekreacyjne i usługi biznesowe. W listopadzie PPH powiększyło się o trzy nowe hotele: 4-gwiazdkowy Słoneczny Młyn z Bydgoszczy oraz 3-gwiazdkowe: Tęczowy Młyn z Kielc i Bryza z Juraty.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *