Spotkanie gastronomii z hotelarstwem

Od 18 do 20 listopada w Krakowie odbyła się 17. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA.
Impreza połączona była z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD oraz z Międzynarodowymi Targami Wina ENOEXPO.Łącznie swoją ofertę zaprezentowało ponad 260 wystawców z Polski i zagranicy m.in. z Włoch, Niemiec, Austrii, Mołdawii, Hiszpanii, Francji, Słowenii, Egiptu i RPA. Targi odwiedziło ponad 8 tys. osób, które mogły się zapoznać z ofertą wyeksponowaną na powierzchni ponad 7 tys. mkw. (4 sektory wystawiennicze). Wśród wystawców z ofertą przeznaczoną dla hoteli najwięcej było producentów mebli, wyposażenia pokoi oraz firm z branży dekoracji wnętrz i tekstyliów.


Na targach obecni też byli producenci wyposażenia łazienek i pralni chemicznych, także środków czystości i urządzeń czyszczących, a także odzieży hotelarsko-gastronomicznej. Były też firmy dostarczające systemy komputerowe i oprogramowanie. Podczas targów rozstrzygnięto Konkurs na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii prezentowany na Targach HORECA/GASTROFOOD. W tym roku jury konkursowe przyznało nagrody w dwóch kategoriach: Wyposażenie hotelu - ex aequo dla Fabryki Mebli Okrętowych FAMOS za kolekcję mebli hotelowych SEDNA i dla firmy ABART Wykładziny, a w kategorii Urządzenia gastronomiczne - dla firmy MESKO AGD za zestaw do obróbki mięsa EM 11 E KOMPAKT. Celem krakowskiej imprezy jest połączenie trzech branż: hotelarskiej, gastronomicznej oraz winiarskiej. Na wyodrębnionej powierzchni producenci i dystrybutorzy artykułów spożywczych oraz napojów zaprezentowali ofertę dla branży gastronomicznej. Natomiast na Targach Wina ENOEXPO, podczas licznych degustacji win, można było nie tylko porównać oferty producentów i importerów, ale także poznać nowe marki. Ľ
Raz jeszcze dziękujemy uczestnikom szkolenia za udział i wysokie oceny.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *