Innowacyjny wizerunek Novoteli

Sieć hoteli Novotel w Polsce wprowadziła nowe standardy wyposażenia pokoi Executive, przeznaczonych dla najbardziej wymagających gości. Pokoje te oferują bezpłatny dostęp do internetu i darmowe rozmowy lokalne oraz stacje dokujące do iPhone’ów i iPodów.


Novotel chce stworzyć wizerunek marki innowacyjnej, stąd inwestycje w nowoczesne rozwiązania. Stacje dokujące iHome dają możliwość podłączenia iPhone’ów i iPodów, dzięki czemu można słuchać muzyki bez słuchawek w pokoju hotelowym z urządzeń potwierdzonych certyfikatem Apple. Stacje umożliwiają też doładowanie iPhone'a i iPoda, jak również skorzystanie z funkcji radia lub budzika. Hotele Novotel dołączyły też do strony www.myiHotels. com, która pomaga w zlokalizowaniu hoteli na całym świecie, szczególnie dbających o użytkowników urządzeń Apple.


Innowacyjne rozwiązania dotyczą nie tylko samych pokoi Executive, ale też sposobu rezerwacji. Accor, do którego należy marka Novotel, stworzył aplikację umożliwiającą rezerwację pokoi hotelowych przez iPhone’a do ściągnięcia ze strony www.accorhotels.com/iphone. W nowych pokojach Executive dostępne są też ekspresy do kawy Nespresso Essenza i ekoprzyjazne kosmetyki z serii N stworzone specjalnie dla marki Novotel, posiadające certyfikaty Ecocert i Ecolabel.


W rozszerzonej gamie tych produktów oprócz mydełka i szamponu znajduje się mleczko do ciała, pilling i sól do kąpieli. Pokoje Executive są już dostępne w hotelach: Novotel Warszawa Airport, Novotel Gdańsk Centrum, Novotel Poznań Centrum i Novotel Katowice Centrum. W najbliższych miesiącach będą mogli z nich korzystać także goście Novotelu Szczecin, a docelowo wszystkich hoteli działających pod tą marką. Obecnie jest ich w Polsce 12, a na świecie blisko 400.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *