Marriott partnerem teatru

Warszawski hotel Marriott oraz Michał Żebrowski, założyciel Teatru 6 piętro, mieszczącego się na szóstym piętrze Pałacu Kultury i Nauki, podpisali umowę o współpracy. Marriott stał się oficjalnym partnerem teatru.


Od kwietnia widzowie poprzez stronę internetową hotelu będą mogli zakupić specjalny pakiet składający się z dwóch biletów na spektakle odbywające się w weekendy oraz jeden nocleg dla dwóch osób po zniżkowej cenie. Wszyscy widzowie bez względu na dzień, w którym poszli do teatru, będą mogli liczyć na 20-procentową zniżkę w restauracjach oraz barach hotelu Marriott. Teatr 6 piętro to nowa inicjatywa artystyczna Michała Żebrowskiego. Na inaugurację działalności przygotowano sztukę Woody’ego Allena „Zagraj to jeszcze raz Sam”, w której występują debiutujący na scenie teatralnej Kuba Wojewódzki, Daniel Olbrychski, Michał Żebrowski, Anna Cieślak i Małgorzata Socha. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *