36 nowych Design Hotels

Grupa hotelarska Design Hotels skupiająca najlepsze designerskie hotele świata powiększyła się o 36 nowych obiektów. Teraz na całym świecie jest ich 184.


Aby dostać się do tego ekskluzywnego grona, należy spełnić szereg warunków. W 2009 roku, udało się to mniej niż dziesięciu procentom hoteli ubiegających się o członkostwo. − Design i architektura to ważne cechy naszych hoteli, ale muszą one być elementami większej całości − mówi Claus Sendlinger, założyciel i prezes Design Hotels. − Kładziemy szczególny nacisk na holistyczne podejście do gościnności i zawsze bierzemy pod uwagę całą koncepcję hotelu. Wśród nowych obiektów znalazły się m.in. trzy z Saint Tropez oraz dwa z Nowego Jorku, Los Angeles, Paryża, Berlina, Szanghaju i Singapuru. Sieć Design Hotels działa od 1993 roku, a jej centrala mieści się w Berlinie. Większość, ponad 120, hoteli grupy znajduje się w Europie. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *