Best Western bez trzech hoteli

W związku z zakończeniem okresu umowy w sieci Best Western nie ma już hoteli Korona i Agit z Lublina, które działały pod tą marką od 2013 roku oraz hotelu Żubrówka z Białowieży, który funkcjonował pod nią od 2002 roku. Hotel Korona SPA & Wellness z 52 pokojami działał pod brandem Best Western Plus od stycznia 2013 roku, a Agit z 21 pokojami jako „zwykły” Best Western od połowy 2013 roku.

Hotel Żubrówka ze 104 pokojami był jednym z najstarszych hoteli w tej sieci, do której wszedł w grudniu 2002 roku. Obecnie w Polsce działa 19 hoteli Best Western. W ubiegłym roku gości zaczęły przyjmować Best Western Plus Q we Wrocławiu ze 127 pokojami i Best Western w Opolu z 30 pokojami. W tym roku pod marką Plus zaczną działać: Dyplomat w Olsztynie z 28 pokojami oraz nowe hotele w Krakowie ze 154 pokojami i w Brzegu z 60 pokojami oraz Best Western Petropol w Płocku z 84 pokojami, a w przyszłym hotel przy lotnisku Kraków-Balice ze 150 pokojami i w Katowicach z 54 pokojami. Największymi franczyzobiorcami Best Western w Polsce są Satoria Group, która prowadzi cztery hotele w Warszawie i Krakowie oraz grupa Dobry Hotel, która jest operatorem trzech hoteli w Trójmieście i jednego we Wrocławiu, a w tym roku uruchamia Best Western Plus Q w Krakowie. Wywiad z Leszkiem Mięczkowskim, twórcą Dobrego Hotelu, m.in. o tym, komu opłaca się wchodzić we franczyzę pod marką sieciową, na str. 22 – 27.W związku z zakończeniem okresu umowy w sieci Best Western nie ma już hoteli Korona i Agit z Lublina, które działały pod tą marką od 2013 roku oraz hotelu Żubrówka z Białowieży, który funkcjonował pod nią od 2002 roku. Hotel Korona SPA & Wellness z 52 pokojami działał pod brandem Best Western Plus od stycznia 2013 roku, a Agit z 21 pokojami jako „zwykły” Best Western od połowy 2013 roku. Hotel Żubrówka ze 104 pokojami był jednym z najstarszych hoteli w tej sieci, do której wszedł w grudniu 2002 roku. Obecnie w Polsce działa 19 hoteli Best Western. W ubiegłym roku gości zaczęły przyjmować Best Western Plus Q we Wrocławiu ze 127 pokojami i Best Western w Opolu z 30 pokojami. W tym roku pod marką Plus zaczną działać: Dyplomat w Olsztynie z 28 pokojami oraz nowe hotele w Krakowie ze 154 pokojami i w Brzegu z 60 pokojami oraz Best Western Petropol w Płocku z 84 pokojami, a w przyszłym hotel przy lotnisku Kraków-Balice ze 150 pokojami i w Katowicach z 54 pokojami. Największymi franczyzobiorcami Best Western w Polsce są Satoria Group, która prowadzi cztery hotele w Warszawie i Krakowie oraz grupa Dobry Hotel, która jest operatorem trzech hoteli w Trójmieście i jednego we Wrocławiu, a w tym roku uruchamia Best Western Plus Q w Krakowie. Wywiad z Leszkiem Mięczkowskim, twórcą Dobrego Hotelu, m.in. o tym, komu opłaca się wchodzić we franczyzę pod marką sieciową, na str. 22 – 27.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *