Jarota 4-gwiazdkowa

3-gwiazdkowy hotel Jarota w Jarocinie rozbudowuje swój obiekt o skrzydło w standardzie 4-gwiazdkowym wraz z salą konferencyjną o powierzchni 1000 mkw. Wartość inwestycji to 14 mln zł, a jej oddanie zaplanowano na koniec 2011 roku.Spółka Jarocin Sport na realizację projektu pozyskała dofinansowanie w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego w kwocie 4 mln zł. Spółka powstała w 2003 roku na bazie MOSiR-u. Jedną z jej pierwszych inwestycji był generalny remont wraz z rozbudową hotelu Jarota wybudowanego jeszcze w latach 70. W efekcie powstał obiekt hotelowy w standardzie 3 gwiazdek z 52 pokojami. W 2007 roku hotel podpisał wstępną umowę z UEFA na przyjęcie drużyn piłkarskich podczas Euro 2012. Obecnie prowadzone są rozmowy mające na celu włączenie obiektu do sieci hotelowej w ramach współpracy operatorskiej.


W kompleksie sportowo-rekreacyjnym, w ramach którego funkcjonuje hotel, do dyspozycji gości są dwa korty tenisowe, basen kryty, dwa baseny odkryte oraz dwa boiska i dwie płyty treningowe, a także sauny, solarium i siłownia. Z początkiem 2010 roku na terenie Jarocin Sport do użytku oddana została hala widowiskowo-sportowa z centrum aerobiku, fitness, squashem oraz salką do sztuk walki. W czerwcu oddano do użytku Centrum Wellness z gabinetami kosmetycznymi, salonem fryzjerskim, gabinetami rehabilitacji i masażu oraz kabiną do krioterapii. W roku 2009 rozpoczęła się rozbudowa obecnej pływalni o część rekreacyjną. Znakiem rozpoznawczym nowego obiektu ma być część SPA, w której skład wejdą m.in.: sauny parowe z wirem wodnym, sauna infrared, dziesięcioosobowe jacuzzi, podgrzewane „łóżka” i bicze wodne. Inwestycja zostanie oddana do użytku w październiku 2010 roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *