Hotel Przyjazny Rodzinie wkracza do Europy

Ruszyła siódma edycja kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca. Zwycięzcy ogłoszeni zostaną we wrześniu. Organizatorzy podjęli kroki, by logo Hotel Przyjazny Rodzinie było rozpoznawalne nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej.

Znak Hotel Przyjazny Rodzinie otrzymał Świadectwo Rejestracji dla Wspólnotowego Znaku Towarowego, które jest wydawane przez Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego. Organizatorzy planują więcej działań przyciągających uwagę rodziców z zagranicy. Mają one zaprezentować Polskę i polskie hotele jako idealny cel na rodzinne weekendy i urlopy. Niebawem pojawi się również angielska i niemiecka wersja strony rodzinawhotelu. pl. Akcja zyskała też nową, bardziej czytelną stronę internetową. Każdy z hoteli biorących udział w konkursie ma swoją podstronę, na której udostępniane są pełne informacje o jego usługach. Do konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie można się zgłaszać w sześciu głównych kategoriach: hotel na wypoczynek i wakacje; hotel miejski; pensjonat; ośrodek wypoczynkowy; miejski hotel sieciowy i hotel sieciowy. Nowo otwarte obiekty, które są przygotowane jako hotele rodzinne, będą oceniane w kategorii Debiut 2015 – nowy obiekt przyjazny rodzinie. Dodatkowo w trakcie trwania konkursu odbywa się głosowanie internautów, którzy przyznają statuetkę ulubionemu hotelowi. Hotel Przyjazny Rodzinie to akcja mająca na celu promowanie obiektów noclegowych, w których rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą się czuć komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. W każdej edycji wybranym obiektom przyznawane są specjalne certyfikaty ważne przez

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *