Integracja na piątkę

Autor: Ewa Rusinowicz
I WIELKOPOLSKI MEETING HOTELARZY

„I Wielkopolski Meeting Hotelarzy uważam za otwarty. Życzę wszystkim wspaniałej zabawy. Jest tu dzisiaj pięć hoteli, za rok będzie więcej!” – tymi słowami Patrycja Nowaczyk, dyrektor Hotelu Gościniec Sucholeski, rozpoczęła wielki hotelarski piknik. Impreza ta jest pierwszym krokiem w kierunku integracji środowiska hotelarzy wielkopolskich.


Na terenach przylegających do sucholeskiej hali sportowej przybyli pracownicy Quality Hotel System Poznan North, Gościńca Sucholeskiego, Rezydencji Solei, Hotelu Twardowski i Hotelu Szablewski. Wraz z nimi przybyli ich najbliżsi – przyjaciele, małżonkowie, dzieci. Nad terenem pikniku unosił się zapach potraw z grilla, tu i ówdzie widać było barwne postacie: klaunów czy zawodników sumo w kolorowych kostiumach. Przede wszystkim jednak plac zdominowany został przez hotelarzy-sportowców.


RYWALIZACJA JAK (NIE) CO DZIEŃ

Wyróżniały ich białe koszulki przygotowane przez jednego ze sponsorów – firmę S Oliver. Na przedzie koszulki widniało logo sponsora, na plecach logo hotelu, z którego wywodził się zawodnik. Na co dzień rywalizują ze sobą inaczej – poprzez kompetencje recepcjonisty, zręczność barmana, uprzejmość kelnera, umiejętności kucharza, skrupulatność i dyskrecję pokojowej, pomysłowość i kreatywność marketingowców. W tej konkurencji sędzią jest gość. 1. czerwca na boiskach w Suchym Lesie o wszystkim decydowały punkty. Recepcjoniści, portierzy, kucharze, kelnerzy, pokojowe pięciu hoteli stanęli do bezpośredniej walki. Głównymi konkurencjami były piłka nożna i koszykówka. Nikt, kto śledził rozgrywki piłkarskie, nie mógł mieć wątpliwości, że jest to gra na serio.


Zawodnicy nie odstawiali nogi w żadnej sytuacji, a ich zaangażowanie i poświęcenie mogłoby być przykładem dla niejednego profesjonalisty. Systemem każdy z każdym wyłoniono zwycięzcę tu [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *