Hinduskie SPA. Masaże z historią w tle

Autor: Anna Kołodziej
Ajurwedyjskie masaże nabierają niepowtarzalnego charakteru, gdy podczas ich wykonywania można podziwiać mauzoleum Taj Mahal lub po ich zakończeniu wybrać się na spacer na piaszczystej plaży w Goa. Hinduskie rytuały coraz częściej inspirują także polskie hotele, które muszą odpowiadać na oczekiwania bywałych w świecie gości.

ht_2010_07-13.jpg

Poszukując niezwykłych doznań, coraz więcej turystów wybiera się na subkontynent indyjski. Zwiedzają oni przepiękne zabytki, poznają tamtejszą kulturę, ale i poddają się zabiegom SPA przeprowadzanym przez miejscowych terapeutów, uchodzących za najlepszych na świecie. Tamtejsze hotele stały się miejscami, gdzie przyjeżdżają tysiące gości chcących zobaczyć, jak wygląda SPA po hindusku. A później wracają oni do Polski i poszukują podobnych zabiegów.


The Oberoi Rajvillas – diamentowe skojarzenia

– W tym hotelu poczujesz się jak prawdziwy radża. Nie zabraknie ci wszelkich luksusów, a wizyta w SPA będzie niezapomnianym przeżyciem – zwykł mawiać na powitanie swoim gościom Hans Hordijk, dyrektor The Oberoi Rajvillas – obiektu położonego w przepięknych indyjskich ogrodach w Dżajpurze. Nie jest to tradycyjny hotel – goście zatrzymują się w jednej z kilkunastu luksusowych willi wyposażonych we wszelkie udogodnienia: prywatny bar, sprzęt CD i DVD, komputerowo sterowaną klimatyzację.

ht_2010_07-11.jpg


Przed willą Kohinoor – nazwaną na cześć jednego z największych na świecie diamentów – znajduje się nawet prywatny basen. Pozostali goście mogą korzystać z wodnych atrakcji w sporym kompleksie SPA. Jego głównym elementem jest basen o architekturze stylizowanej na XVII wiek. SPA w Rajvillas ma wszystkie niezbędne urządzenia spotykane w tego rodzaju kompleksach: jacuzzi, łaźnię parową, siłownię, dziewięć gabinetów zabiegowych i jeden kosmetyczny. Kompleks specjalizuje się w indyjskich zabiegach o tajemniczo brzmiących nazwach jak udwarthanam (masaż pudrowy z zastosowaniem sproszkowanych ziół przyspieszający spalanie [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *