Galeria rzeźby w Novotel Airport

Rzeźby znanych polskich artystów można oglądać do końca listopada w hotelu Novotel Warszawa Airport. Wystawa inauguruje działalność Novotel Garden Gallery.


Hotel przygotował galerię wspólnie z Okręgiem Warszawskim Związku Polskich Artystów Plastyków. Wystawa „Rzeźby w ogrodzie” to pierwsza z imprez, jakie będą się tu odbywały cyklicznie. – Jest to wyjątkowe wydarzenie artystyczne. Plenerowe wystawy rzeźby są ewenementem w naszej stolicy. To atrakcja nie tylko dla gości hotelowych, ale również sympatyków sztuki z całej Warszawy – mówi dyrektor hotelu Aleksander Pietyra.W Novotel Garden Gallery można oglądać 30 prac 21 znanych artystów, w tym profesorów ASP. – Zaciszny ogród z odkrytym basenem to idealna przestrzeń na organizowanie takich wydarzeń i miłe zaskoczenie dla gości, którzy nie spodziewają się, że w pobliżu lotniska znajdą miejsce pełne zieleni – tłumaczy dyrektor. W hotelu organizowane były już wernisaże, wystawy i plenery malarskie. W kolekcje obrazów wyposażone są też pokoje oraz miejsca ogólnodostępne. Wystawy będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych sztuką nowoczesną, ponieważ Novotel Garden Gallery chce stać się ważnym elementem artystycznego pejzażu miasta.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *