Targi aquabud w Gdańsku

W dniach 20–22 kwietnia 2005 r. odbędą się w Gdańsku Targi Technik i Urządzeń Basenowych, Sanitarnych i Rekreacji Aquabud. Połączone będą z seminariami poświęconymi turystyce wodnej oraz promocji hoteli typu Spa w Polsce.

Organizator targów, Międzynarodowe Targi Gdań-skie, zaprasza hotelarzy do udziału w panelu dyskusyjnym oraz seminarium poświęconym znaczeniu bazy rekreacyjno-sportowej w obiektach hotelowo--wypoczynkowych – szczególnie w miejscowościach o dużych walorach turystycznych.

Misją targów Aquabud jest promocja programów rozwoju turystyki uwzględniających rekreację wodną, obejmujących przede wszystkim, ale nie wyłącznie, region nadmorski – mówi Danuta Zienkiewicz, komisarz targów. Idea „ciepłego Bałtyku” zyskuje akceptację władz naszego regionu, mediów, właścicieli hoteli i pensjonatów. Jesteśmy przekonani, że każdy turystyczny region Polski zyskałby wiele na podarowaniu turystom „lata przez cały rok” – podkreśla.
Do dyskusji zaproszono m.in. Jana Kozłowskiego, marszałka województwa pomorskiego, oraz Zbigniewa Niemczyckiego, prezesa Curtis Group, właściciela Hotelu Bryza w Juracie, oraz przedstawicieli organizacji turystycznych. Partnerami w dyskusji będą burmistrzowie i wójtowie miast i gmin nadmorskich oraz właściciele hoteli i pensjonatów. Seminaria i doradz-two organizowane są przy współpracy miesięcznika „Hotelarz”, miesięcznika „Kalejdoskop Budowlany” oraz Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Panel dyskusyjny i seminarium odbędą się 20 kwietnia br. w hali B4 w Centrum Targowym w Gdańsku, ul. Beniowskiego 5.

Zakres tematyczny Targów Technik i Urządzeń Basenowych, Sanitarnych i Rekreacji obejmuje: l baseny, kąpieliska, parki wodne – projekty, instalacje, materiały, l meble i akcesoria łazienkowe l technologie uzdatniania wody l sauny, spa wellness, solaria l łazienki – wyposażenie l termy i zdroje – urządzenia i technologie.
W ubiegłym roku na powierzchni 1 tys. mkw. prezentowało się ponad 50 firm, w tym 15 z zagranicy, głównie z Niemiec. Większość z nich potwierdziła już swój udział w tegorocznej edycji.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *