3. edycja Hotel & Tourism Trends w listopadzie

Tegoroczna edycja konferencji Hotel & Tourism Trends, organizowana przez „Hotelarza” i firmę doradczą Horwath HTL, odbędzie się w dniach 24-25 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. W jej ramach po raz drugi przyznane zostaną nagrody „Hotelarzy Roku” m.in. dla najlepszych dyrektorów generalnych hoteli, dyrektorów sprzedaży i revenue managerów.

Jednym ze sponsorów strategicznych wydarzenia, podobnie jak w poprzednich dwóch latach, będzie Grupa Orbis. Ubiegłoroczna konferencja zgromadziła ponad 300 przedstawicieli branży hotelowej i było to największe wydarzenie branżowe w regionie Europy Środkowej. Konferencja skierowana jest do właścicieli i kadry zarządzającej hoteli, zarządów firm hotelarskich, przedstawicieli firm deweloperskich i finansowych, a także dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, stanowiąc najbardziej reprezentatywne branżowe forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk. – Zdajemy sobie sprawę, że po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji konferencji Hotel & Tourism Trends Poland oczekiwania branży i sponsorów wobec organizowanego przez nas wydarzenia będą jeszcze większe. Jestem przekonany, że w tym roku wspólnie z naszymi partnerami i dzięki wsparciu sponsorów będziemy mogli zaproponować branży hotelowej po raz kolejny wydarzenie na najwyższym europejskim poziomie – mówi Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawcy „Hotelarza”. Podczas dwóch dni w dyskusjach panelowych, debatach i warsztatach wezmą udział czołowi hotelarze, inwestorzy oraz eksperci z Polski i zagranicy, którzy przedstawią najnowsze trendy i innowacje w branży oraz dyskutować będą o najważniejszych problemach hotelarstwa. Pierwszego dnia odbędzie się też uroczysta gala, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu „Hotelarz Roku” – najbardziej prestiżowej nagrody w polskiej branży hotelarskiej. – Cieszę się, że Horwath HTL ponownie będzie współorganizatorem tej największej imprezy skierowanej do hotelarzy w naszym regionie. Jako organizatorzy dołożymy starań, aby wszyscy uczestnicy wyjechali z niej zadowoleni i z inspirującą wiedzą – powiedział Dariusz Futoma, dyrektor Horwath

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *