Diamenty Wellness & Spa

Hotele Arlamów, Głęboczek i Malinowy Dwór zdobyły nagrody Diamentów Wellness & SPA w konkursie rozstrzygniętym podczas II Europejskiego Kongresu SPA organizowanego przez Europejską Fundację SPA. Kongres, w którym udział wzięło ok. 100 uczestników z Polski, Austrii, Rosji, Turcji, Węgier i Wielkiej Brytanii, odbył się 26 marca w hotelu Sofitel Warszawa Victoria.

Impreza stanowi międzynarodowe forum wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami związanymi z rynkiem SPA & wellness. Jej celem jest przedstawianie najnowszych, globalnych trendów i rozwiązań biznesowych oraz promowanie najlepszych praktyk na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy zostały przyznane Diamenty Wellness & Spa dla „wyjątkowych obiektów, w których konsekwentnie realizowany jest najważniejszy cel – zapewnienie gościom doskonałego doświadczenia wellness & SPA, które jest połączeniem oryginalnej koncepcji, najwyższych standardów obsługi oraz prawdziwej troski o zdrowie i dobrostan swoich gości”. 6-osobowa Kapituła (w której skład wchodzili m.in. Monika Dawidowska, współtwórczyni Europejskiej Fundacji Spa, Bartłomiej Walas, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza”) przyznała Diamenty w czterech kategoriach: – Diamentowy Hotel SPA – Arłamów (nominowane były też: Narvil Conference & Spa w Serocku, Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej i Sheraton Sopot)

– Diamentowy Hotel Wellness – Głęboczek Vine Resort & SPA (nominacje: Manor House Spa w Chlewiskach, Nonameluxury Hotel & Spa w Łapszach Niżnych k. Białki Tatrzańskiej i Proharmonia Rezydencja Wellness w Lądku Zdroju)

– Diamentowe Medical SPA– Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju (nominacje: Villa Park Med & Spa w Ciechocinku, Provita w Kołobrzegu i Interferie Medical Spa w Świnoujściu,

– Diamentowe Miejskie SPA – Angelium. Zamek Królewski w Niepołomicach (nominacje: Instytut Zdrowia i Urody Sharley w Warszawie, Termy Maltańskie w Poznaniu i Baltica Wellness & Spa w

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *