Od morza do gór, od Warszawy po Wdzydze

ht_2010_10-75.jpgPonad 60 obiektów hotelarskich zgłosiło się do konkursu HOTELARZA „Hotel z Pomysłem 2010”. To absolutny rekord wśród dotychczasowych czterech edycji konkursu. Do 31 grudnia na stronie www.e-hotelarz.pl Czytelnicy mogą głosować na obiekt, który ma według nich najlepszy pomysł na siebie. W styczniowym HOTELARZU ogłosimy zwycięzców wybranych zarówno przez Czytelników jak i Jury konkursu.


14 – 2007, 24 – 2008, 39 – 2009, 60 – 2010! Z roku na rok rośnie liczba obiektów biorących udział w konkursie „Hotel z Pomysłem”. W tym roku zgłosiło się nawet ponad 60 obiektów, ale kilku nie mogliśmy uwzględnić ze względów proceduralnych (najczęściej powodem był brak aktualnych zdjęć obiektu). Obiekty biorące udział w tegorocznej edycji stanowią przekrojową reprezentację całej polskiej branży noclegowej: od 5-gwiazdkowych hoteli sieciowych i butikowych (Hilton Gdańsk, Sheraton Poznań, Rialto w Warszawie, Prezydent w Krynicy) przez 3- i 2-gwiazdkowe hotele niezależne po hostele (Wilson Hostel w Warszawie), pałace i zamki (Zamek Joannitów w Łagowie, Pałac Nieznanice w Kłomnicach, Pałac Ossolińskich w Sterdyniu), ośrodki konferencyjno-wypoczynkowe (Kocierz w Targanicach, Vesta w Jeleśnie), pensjonaty (Folwark Walencja w Kazimierzu Dolnym), rezydencje (City Park Residence w Poznaniu i Art Villa w Warszawie), a nawet Dom Nauczyciela w Gdańsku. Od hoteli miejskich (np. Angelo w Katowicach, Gromada Airport w Warszawie, Diamenty we Wrocławiu i Katowicach, Arsenal Palace w Chorzowie, Wieniawa w Le [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *