Zmiany personalne w HRS Group

Agnieszka Sapa, dotychczasowa dyrektor działu hotel solutions na Polskę, Czechy, Słowację i Węgry w HRS Group, awansowała na stanowisko dyrektora hotel solutions na Europę Środkową i Rosję, a pełniący dotychczas funkcję hotel sales managera Jakub Ryznar objął stanowisko szefa działu hotel solutions na Polskę.

Do nowego zakresu obowiązków Agnieszki Sapy należy m. in. koordynowanie pracą zespołów w państwach Europy Środkowo-Wschodniej, od Polski po Rumunię, Bułgarię i Bałkany oraz Rosję i kraje byłego ZSRR, rozbudowywanie portfolio hotelowego HRS, umacnianie relacji z hotelami partnerskimi oraz nadzór nad pozyskiwaniem najlepszych ofert, zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Agnieszka Sapa związana jest z HRS od 2011 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla firmy Expedia, a także dla biur podróży Scan Holiday i TUI. Jakub Ryznar związany jest z HRS od ponad sześciu lat. Jako hotel sales manager odpowiadał kolejno za współpracę z hotelami w Wielkopolsce, na Dolnym i Górnym Śląsku, a następnie w Polsce centralnej i wschodniej. Wcześniej związany był z Satoria Group, gdzie pracował na różnych stanowiskach sprzedażowych, a także kierował zespołem odpowiedzialnym za obszar turystyki grupowej oraz online indirect sales. Do zespołu hotel solutions w Polsce dołączyła również Maria Szymecka, która objęła funkcję hotel sales managera odpowiedzialnego za współpracę z hotelami w województwach pomorskim, kujawsko- pomorskim oraz warmińsko-mazurskim. Doświadczenie zdobywała w gdańskim hotelu Qubus, gdzie pracowała jako specjalista ds. zarządzania

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *