Kolejny hotel Medical SPA w Kołobrzegu

Latem przyszłego roku ruszyć ma 4-gwiazdkowy Baltic Plaza Hotel Medi SPA w Kołobrzegu z 78 apartamentami o powierzchni od 48 mkw.


Hotel znajdzie się z dala od infrastruktury mieszkalnej Kołobrzegu w zachodniej części miasta przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym. . Posiadać będzie wlasny dostęp do plaży wyłącznie dla hotelowych gości. Wszystkie apartamenty wyposażone będą w aneks kuchenny z lodówką i kuchenką, taras, telewizor LCD, DVD i łącze WiFi. W 300-metrowej części Medi SPA hotel zaoferuje zabiegi balneologiczne w oparciu o lecznicze wody solankowe i borowinę pochodzące z okolicznych terenów oraz pełną gamę zabiegów SPA i odnowy biologicznej m.in. magnetoterapia, laseroterapia, krioterapia miejscowa, ultradźwięki, masaże, joga, taichi. W hotelu znajdzie sie też kompleks wodny z basenem, jacuzzi i stefą saun. Do tego restauracja na 120 osób z daniami niskokalorycznymi, wegetariańskimi i z naturalnie produkowanej żywności, drink bar i winiarnia oraz sale konferencyjne na ponad 200 osób. Hotel zamierza duży nacisk położyć na pozyskiwanie rodzin z dziećmi, dlatego działać ma małe przedszkole, całodzienny program animacyjny, plac zabaw w ogrodzie, salon gier. Inwestorem jest spółka Sea Development.


Wszystkie apartamenty przeznaczone będą na sprzedaż w cenie od 11,8 tys. za mkw., którzy potem mogą je wynajmować w systemie condo. Sea Development obiecuje im miesięczny dochód na poziomie 2–3,2 tys. zł. W połowie przyszłego roku w Kołobrzegu oddany do użytku ma być też kolejny obiekt hotelowy – Ultra Marine z apartamentami od 19 do 170 mkw., budowany przez kołobrzeską spółkę Zdrojowa Invest. Ultra Marine powstaje obok otwartego w lipcu tego roku obiektu Marine Hotel z 230 pokojami, należącego do tego samego inwestora. W obu obiektach również można kupić apartamenty na własność. W Kołobrzegu, oprócz Marine i Sand Hotelu, również należącego do Zdrojowej działają cztery inne hotele SPA: Aquarius, Leda, Arka i Diva.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *