Kompleks napoleoński w Chorzowie

W Chorzowie otwarto 3-gwiazdkowy hotel Bella Notte, który wraz z przyjmującym gości od lutego 4-gwiazdkowym Arsenalem tworzy kompleks hotelowy Luxury Conference & SPA Hotel. Historycznie stylizowane wnętrza nawiązują do epoki napoleońskiej.


Kompleks położony jest na granicy Chorzowa i Katowic przy Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku. Arsenal oferuje 115, a Bella Notte 44 pokoi łącznie z 329 miejscami noclegowymi. We wnętrzach znajdują się antyczne meble i oryginalne elementy uzbrojenia z okresu napoleońskiego. Do dyspozycji gości jest 3-poziomowa Bonaparte Restaurant, w podziemiach Wellington Bar oraz centrum SPA Termy Rzymskie z basenem, jacuzzi, saunami, salą fitness oraz gabinetem masażu. Kompleks posiada też siedem sal konferencyjno- bankietowych o pow. 1,2 tys. mkw. łącznie na 700 osób, największa Sala Cesarska może pomieścić do 400 osób. Hotele należą do spółki Stylehotels, która od trzech lat prowadzi też 3-gwiazdkowy hotel Vacanza w Siemianowicach Śląskich. Arsenal Palace należy do sieci International Classic Hotels.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *