Invest-Hotel po raz 12.

Podczas 12. edycji Targów Wyposażenia Hoteli Invest-Hotel w Poznaniu swoją ofertę zaprezentowało ponad 170 wystawców z sześciu krajów. Targi oraz odbywający się równolegle Tour Salon skierowany do branży turystycznej odwiedziło prawie 20 tys. zwiedzających. Większość jednak Tour Salon.


Targi Invest-Hotel, które odbyły się w dniach 20-23 października pokazały, że rozwój sektora hotelarskiego skłania właścicieli obiektów noclegowych do coraz większej dbałości o architekturę, aranżację wnętrz i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Wystawcy zaprezentowali szeroką ofertę wyposażenia wnętrz hotelowych począwszy od mebli, wykładzin, armatury łazienkowej, tkanin i oświetlania, a skończywszy na porcelanie czy eleganckich drobiazgach. Nowoczesną kolekcję mebli i rozwiązań przeznaczonych dla obiektów hotelarskich przedstawili m.in.: FAMOS, Paged Meble z Jarocińskimi Fabrykami Mebli, Kler, Agata S.A., czy KMK Kolekcja Mebli. Dekoracje okienne i tekstylne wyposażenie wnętrz można było obejrzeć na stoiskach m.in.: Andropol i SE-DA.


Wśród dostawców wykładzin Newmor Polska zaprezentował deski WPT – zamiennik parkietu oraz designerskie płytki dywanowe, Maltzahn Carpet Innovation – tekstylne wykładziny podłogowe, a Polmaster – trudnozapalne okleiny ścienne oraz ekstrawaganckie wykładziny. Na targach można było również obejrzeć propozycje wystawców w zakresie ceramiki łazienkowej (m.in. firma Roca) oraz rozwiązań informatycznych i oprogramowania (LSI Software i MCM COMPUTER). Podczas Invest-Hotelu zaprezentowano również szeroką ofertą wyposażenia ośrodków SPA. Wanna przenośna Waterspace SPA znalazła się wśród propozycji Poolspa. Moduł hotelowy sauny, prysznic parowy oraz wielofunkcyjny stół do masażu przedstawiła firma Klafs. Bogatej ofercie wystawców towarzyszyły konferencje, prelekcje, spotkania ze specjalistami i prezentacje.Złotym Medalem Międzynarodowych


Targów Poznańskich wyróżnia się produkty, które spełniają najwyższe wymagania pod
względem jakości oraz innowacji rozwiązań technologicznych. W tym roku zdobyły go:
  • Leżanka relaksacyjna SWAY KLAFS
  • Proekologiczne winylowe okleiny ścienne SECOND –LOOK POLMASTER
  • Autorski projekt SPA dla użytku komercyjnego „LAGUNA RELAKSU” PPH „WANDEX”
  • Pościel z kolekcji BAMBOO– LINE TEXPOL


Konferencja „Design jako element przewagi konkurencyjnej w hotelarstwie” poświęcona była nowoczesnym praktykom i światowym trendom w aranżacji i wyposażeniu wnętrz hotelowych. Organizatorem wydarzenia była firma Polmaster. W ramach seminarium firmy Projekt Hotel „Naprawiamy Hotele” można było dowiedzieć się więcej o sytuacji na rynku inwestycji hotelarskich w Polsce oraz o redefinicji produktu i programu hotelowego. Dobrym rozwiązaniom dla biznesu SPA w Polsce poświęcona była konferencja Polskiego Instytutu Spa i Wellness. Organizatorzy zwracali szczególną uwagę na normy i wzorce, jakie powinny obowiązywać w zakresie: planowania.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *