Campanile i Premiere Classe we Wrocławiu

We Wrocławiu rozpoczęła się budowa kompleksu hotelowego z 288 pokojami. Składał się będzie z 2-gwiazdkowego Campanile ze 152 pokojami i 1-gwiazdkowego Premiere Classe ze 136 pokojami. Hotele ruszyć mają do końca 2011 roku.


W kompleksie zlokalizowanym w okolicach dworców PKS i PKP znajdą się też cztery sale konferencyjne, restauracja na 100 osób i lounge bar. Inwestorami hoteli są austriacki deweloper Warimpex i amerykański koncern hotelarski Starwood Capital Group, a operatorem Louvre Hotels. W przyszłym roku rozpocząć ma się budowa Campanile i Premiere Classe w Katowicach łącznie z 200 pokojami oraz Campanile w Bydgoszczy (177 pokoi) i Zielonej Górze (84 pokoje). – Rozpoczyna się realizacja naszego długoterminowego planu przeniesienia do Europy Środkowej i Wschodniej hoteli biznesowych charakteryzujących się znakomitymi usługami przy bardzo atrakcyjnych cenach – powiedział Christian Fojtl, członek zarządu Warimpeksu odpowiedzialny za rozwój hoteli ekonomicznych. – Duży popyt na tę kategorię hoteli, szczególnie w miastach o dużym potencjale wzrostu i wciąż jeszcze słabo rozwiniętym rynku hotelarskim, jest zapowiedzią nie tylko sukcesu ekonomicznego. Dzięki temu projektowi poszerzymy i z d y w e r s y f i k u j e m y por tfolio naszych aktywów, uzyskując tym samym możliwość optymalnego reagowania na fluktuacje rynkowe w przyszłości.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *