Dekpol kusi 5% zyskiem w skali roku

Dekpol SA, deweloper budujący condohotel na Wyspie Spichrzów w Gdańsku oferuje nabywcom apartamentów condo w aparthotelu Nowa Motława stopę zwrotu z inwestycji na poziomie nie mniej niż 25% w okresie pierwszych 5 lat funkcjonowania obiektu.
©KD Kozikowski Design
Aparthotel Nowa Motława jest częścią najnowszej inwestycji firmy Dekpol SA realizowaną w Gdańsku na rewitalizowanej obecnie Wyspie Spichrzów, w prestiżowym sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych miasta, m.in. Żurawia i ulicy Długiej.
©KD Kozikowski Design
Kompleks pomieści 174 apartamenty sprzedawane w systemie condo o powierzchni od 22 do 41 m2. Inwestycja posiadać będzie strefę wellness z basenem o powierzchni 80m2, sauny, jacuzzi i siłownię. Deweloper prowadzi również rozmowy w sprawie rozbudowy nabrzeża i zbudowania mariny jachtowej przy inwestycji. W aparthotelu działać będzie ponadto całodobowa recepcja do obsługi gości i zaplecze gastronomiczne, gdzie będą serwowane śniadania. Osobom, które zdecydują się na zakup apartamentu condo, deweloper oferuje model biznesowy gwarantujący osiągnięcie minimum 25% zysku w okresie pierwszych 5 lat. W kolejnych latach całkowity przychód z wynajmu wszystkich apartamentów w hotelu jest dzielony pomiędzy inwestorów i operatora w proporcji 50/50. Operator hotelowy zajmie się kompleksową obsługą gości od momentu rezerwacji apartamentu przez takie czynności jak wydanie i odbiór kluczy, sprzątanie, wymianę pościeli, serwis naprawczy i wreszcie rozliczenia finansowe. Apartamenty w Aparthotelu Nowa Motława sprzedawane są z pełnym wykończeniem i wyposażeniem, obejmującym takie elementy jak inteligentne systemy do zarządzania typu SMART TV czy BMS. Projekt architektoniczny inwestycji został przygotowany przez renomowaną pracownię Kozikowski Design, twórcy m.in. projektu przebudowy i rozbudowy Filharmonii Bałtyckiej. Deweloperem i Generalnym Wykonawcą Aparthotelu Nowa Motława jest Dekpol SA. Termin oddania obiektu do użytkowania zaplanowano na styczeń 2017 roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.