Noclegguru.pl – nowy gracz na rynku OTA

W połowie lipca rozpoczął działalność portal Noclegguru.pl, w którym można dokonać rezerwacji obiektu noclegowego w jednym ze 174 krajów na całym świecie. Właścicielem projektu jest szallas.hu – lider na rynku OTA w Europie Wschodniej. Atutem serwisu Noclegguru.pl ma być duży wybór miejsc noclegowych – od luksusowych hoteli po apartamenty i kwatery prywatne, a także dostępność w 10 wersjach językowych.

– Zależy nam, by klient, bez względu na cel podróży, mógł w jednym miejscu odnaleźć odpowiedni dla siebie nocleg i błyskawicznie dokonać rezerwacji online – mówi Krzysztof Głąbiński, country manager Grupy Noclegguru.pl. – Ambicją serwisu jest dostarczenie tak zróżnicowanej i licznej bazy hoteli, aby klient nie musiał szukać miejsca noclegowego w innych portalach lub dzwonić bezpośrednio do obiektu. Portal Noclegguru.pl chce zachęcić hotelarzy i właścicieli obiektów noclegowych w Polsce atrakcyjnymi warunkami współpracy, brakiem allotmentu oraz niską prowizją jedynie za zrealizowane rezerwacje. Dodatkowym atutem jest płatność bezpośrednio w obiekcie noclegowym. – Warto zwrócić uwagę na globalny zasięg projektu i międzynarodowe doświadczenie online travel agenta, jakim jest Szallas.hu, właściciel Grupy Noclegguru. pl. Nasz biuletyn trafia obecnie do ponad 900 tysięcy osób na całym świecie. To mocne argumenty w rozmowach z partnerami – podkreśla Krzysztof Głąbiński, który doświadczenie zdobywał w liniach lotniczych, hotelarstwie i nowych technologiach, pracując dla m.in. w hotelu Marriott w Warszawie i J.W. Marriott Dubai, Delta Airlines oraz w British Airways, gdzie przez 10 lat odpowiadał za region Europy i Afryki Północnej, specjalizując się w revenue managemencie. Był też dyrektorem ds. revenue managementu i dystrybucji hoteli Accor w Polsce oraz prezesem YieldPlanet. Właściciel Noclegguru.pl, Szallas.hu, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Wschodniej. Zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników w swoich oddziałach m.in. w Budapeszcie, Belgradzie i Zagrzebiu. Pod koniec lipca otwarto biuro Grupy Noclegguru.pl w Warszawie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *