Bukovina w Bukowinie

5 marca uroczyście otwarto 4-gwiazdkowy hotel Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej ze 152 pokojami i apartamentami, centrum kongresowym na 600 osób i SPA z 16 gabinetami. W jego otwarciu udział wzięli m.in. kard. Stanisław Dziwisz i wojewoda małopolski Stanisław Kracik.

Hotel położony jest przy kompleksie basenów termalnych Termy Bukowina, z którymi tworzy integralną całość. Kolorystyka i charakter pokoi hotelowych zależą od piętra, na którym się znajdują, nawiązując do czterech pór roku. W hotelu znajduje się Centrum SPA & Wellness z 16 gabinetami zabiegowymi, w których wykorzystywane są kosmetyki marki Kurland i Dr Babor, strefą saun z aromatycznymi seansami zapachowymi i zabiegami Rasoul oraz z salonem fryzjerskim L'oreal i Kerastase. Do obsługi konferencji przeznaczone są cztery sale, z których największa 600-osobowa o pow. 550 mkw. może być podzielona na trzy mniejsze, do tego dwie sale po 60 mkw. i sala kominkowa o pow. 36 mkw. W hotelu znajduje się też restauracja na 110 osób oferująca kuchnię fusion oraz kawiarnia widokowa na ostatnim, czwartym piętrze, klub z dyskoteką, kręgielnia i Jazz bar. Termy Bukowina, ulokowane na 4-hektarowej działce, są rodzinnym centrum rozrywki, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabilitacyjnym. Obiekty termalne obejmują 12 basenów z wodą utrzymującą się w granicach 28−36°C, zjeżdżalnie i sauny. Inwestorem całości jest Spółka Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne powstała w 2002 roku z inicjatywy mieszkańców Bukowiny Tatrzańskiej.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *