Pierwsze 5 gwiazdek w Świętokrzyskiem

18 marca w Dąbrowie pod Kielcami ruszył Odyssey ClubHotel Wellness & SPA – pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w woj. świętokrzyskim. Dysponuje 38 pokojami, czterema apartamentami i strefą Wellness & SPA o pow. 1,4 tys. mkw. Inwestorem jest Piotr Syska, producent urządzeń osłonowych i zabezpieczających (rolety, markizy, bramy). – Już kilka lat temu chciałem stworzyć miejsce służące odnowie biologicznej i rekreacji.


Projekt zrealizowałem dopiero teraz, gdyż po konsultacji z firmami doradczymi postanowiłem poszerzyć inwestycję o bazę hotelową oraz restaurację – tłumaczy. Część kosztów budowy pokryto z funduszy unijnych. W strefie Wellness & SPA. znajduje się m.in. basen z masażami podwodnymi, basen solankowy w formie jaskini, gdzie, dzięki dużemu zasoleniu wody, ciało będzie unosiło się swobodnie na powierzchni, kompleksu saun oraz sal do medytacji, jogi, tai chi i pilate, utrzymanej w konwencji ogrodu japońskiego. Część zabiegowa składa się z 14 gabinetów. W hotelu stworzono program „Witalne podróże Wellness” z wykorzystaniem masaży i rytuałów zabiegowych z różnych stron świata. Odyssey oferuje też zabiegi pielęgnacyjne, takie jak kąpiel w kozim mleku, czy Uczta Odysa z użyciem mis tybetańskich i wulkanicznych kamieni. W SPA wykorzystywane są, po raz pierwszy w Polsce, kosmetyki marki FisioSphere, a także Kurland, Dibi i Olos. Do dyspozycji gości są też trzy sale: Konferencyjna na 80 osób, Plenarna na 15 osób i Klubowa oraz restauracja z 300-metrowym tarasem i zawieszonym w powietrzu molo.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *