3 Trio dużo większy

Hotel 3 Trio Białystok powiększył się o 40 pokoi typu Superior i Executive, pięć sal konferencyjnych o łącznej pow. ponad 300 mkw. oraz przestronny hall recepcyjny i parking na 85 samochodów. Po rozbudowie otwarty w 2010 roku hotel dysponuje 70 pokojami.

Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, sejf na laptopa, minibar, 32-calowy telewizor LCD, designerski fotel Chauffeuse Napoleon, marmurowy podświetlany LED-ami 2-metrowej długości blat oraz bezpłatny szerokopasmowy internet. Projektanci hotelu uznali, że świat kobiecy i męski są na tyle różne od siebie i zaprojektowali dwa warianty wystroju pokoi − dla pań z planety Wenus oraz dla panów z planety Mars.

Korzystając z najnowszych technologii oświetlenia LED można wybrać kolor pokoju. Rozbudowa hotelu kosztowała 10,2 mln zł i była współfinansowana w wysokości 3,4 mln zł z funduszy europejskich. 3-gwiazdkowy hotel 3 Trio dysponuje obecnie ośmioma salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni blisko 800 mkw. Wśród nowych powierzchni konferencyjnych uwagę zwraca sala Glamour o powierzchni 206 mkw. i wysokości czterech metrów, na którą można wjechać wozem strażackim przez drzwi o wymiarach 3 x 4 m. Hotel posiada też ogród o pow. 400mkw., który jest połączony z restauracją.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *