Narvil nad Narwią

328 pokoi, 30 sal konferencyjnych, Centrum Spa z 16 gabinetami, kilka restauracji i barów, parking na 350 aut, zaplecze rozrywkowe z klubem nocnym, dyskoteką, kręgielnią, kortami i miejscem zabaw dla dzieci – tak wyglądać ma hotel Narvil Conference & SPA w Serocku pod Warszawą, którego otwarcie planowane jest na maj Hotelu Narvil otwarty ma być w maju 2012 r. przyszłego roku.


Największa sala bankietowa będzie mogła pomieścić ok. 1,2 tys. osób, a część konferencyjna łącznie liczyć 2,8 tys. mkw. W hotelu zastosowane zostaną najnowocześniejsze technologie: szybkie łącza internetowe, systemy interaktywnych urządzeń pozwalających na prowadzanie wideo-konferencji, projektory multimedialne w jakości HD i wiele innych udogodnień dla organizacji imprez eventowych i wydarzeń artystycznych. Położony na 7-hektarowej działce nad Narwią wśród lasów hotel, chce być też miejscem wypoczynku i rekreacji dla gości szukających hotelu, gdzie można spędzić zdrowo i aktywnie weekend z rodziną oraz zrelaksować się w centrum SPA. Projekt architektoniczny hotelu Narvil jest dziełem pracowni KM Rubaszkiewicz. Zamierzeniem projektantów było harmonijnie wtopienie nowoczesnej bryły w otaczającą naturę. To modna ostatnio formuła w centrach konferencyjnych: dbałość o zdrowy, aktywny sposób spędzania czasu, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Plaża, a w przyszłości budowa mariny stworzą możliwości uprawiania sportów wodnych. – Chcę wypromować obiekt jako nowoczesne centrum kongresowo-konferencyjne, bo Narvil będzie do tego doskonale przygotowany: duża liczba sal konferencyjnych, przestrzeni wystawienniczych i dogodna logistyka sprawiają, że będzie on służył dużym kongresom, konferencjom, zjazdom, ale także małym i kameralnym spotkaniom biznesowym – mówi Grażyna Kowalczyk, która wygrała konkurs na dyrektora generalnego hotelu. Wcześniej przez 10 lat kierowała hotelem i centrum konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, jednym z wiodących obiektów tego typu na rynku. Generalnym wykonawcą hotelu jest Budimex, a inwestorem spółka Olimp. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *