Gołębiewski w Łebie

W Łebie na 19 hektarach terenów dawnej jednostki wojskowej powstać ma kolejny hotel sieci Gołębiewski z 700 pokojami. Rada miejska przegłosowała w grudniu plan zagospodarowania, który umożliwi budowę tego obiektu.

Hotel z częścią SPA, konferencyjną i aquaparkiem powstać ma w ciągu dwóch lat od rozpoczęcia budowy. – Po rozmowie z właścicielem marki Hoteli Gołębiewski wynika, że zrobił on już wstępny biznesplan i stwierdził, że Łeba ma ogromny potencjał – powiedział burmistrz Łeby Andrzej Strzechmiński serwisowi lebork24.info. Ma mieć sześć kondygnacji i nie przewyższać otaczającego go lasu. Hotele Gołębiewski to jedna z trzech największych sieci hotelarskich w Polsce pod względem liczby pokoi, po AccorHotels i Hilton Worldwide. Dysponuje 2351 pokojami w czterech obiektach w Mikołajkach, Wiśle, Białymstoku i Karpaczu – największym hotelu w Polsce z 880 pokojami.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *