Wolin i Terminal w PPH

Do polskiej sieci marketingowej Polish Prestige Hotels dołączyły dwa nowe hotele 3-gwiazdkowe: Wolin w Międzyzdrojach i Terminal we Wrocławiu. Obecnie PPH skupia 36 hoteli.

Ulokowany 500 m od plaży hotel Wolin, należący do sieci Elbest, która stworzona została z obiektów wypoczynkowych polskiego koncernu energetycznego PGE, dysponuje 156 pokojami, pięcioma salami konferencyjnymi o pow. 450 mkw. oraz strefą SPA & wellness z basenem, saunami, jaccuzi, siłownią, solarium i grotą solną. Z kolei uruchomiony w tym roku Terminal Hotel z 52 pokojami i centrum konferencyjnym o pow. ok. dwóch tys. mkw. ulokowany jest przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia niedaleko lotniska. W pokojach, restauracji i na korytarzach znajdują się podświetlane zdjęcia najbardziej charakterystycznych miejsc Wrocławia, jak Panorama Racławicka czy Most Grunwaldzki, które mają dawać gościom poczucie bycia w sercu miasta. Polish Prestige Hotels to program marketingowy działający od 1997 roku, skupiający obiekty o najwyższych standardach świadczonych usług i identyfikujących się polską i regionalną tożsamością.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *