Ekskluzywne spotkanie dyrektorów

Firma Hewlett Packard organizuje 12 stycznia w Warszawie spotkanie dyrektorów i managerów hoteli, aby przedstawić inspirujące, sprawdzone, proste pomysły na rozwój biznesu hotelowego.

Podczas spotkania pokaże transformację, jaką dzięki technologii mobilnej przeszedł legendarny Grand Aruba Hotel na Morzu Karaibskim. Sieć WiFi zastąpiono tam nowoczesną infrastrukturą bezprzewodową i przyjazną aplikacją, co podniosło poziom zadowolenia gości, ale przede wszystkim wzrosła sprzedaż dodatkowych usług hotelowych. Konferencja odbędzie się w Banku Landaua na ul. Senatorskiej 38. „Hotelarz” jest patronem medialnym tego wydarzenia.Firma Hewlett Packard organizuje 12 stycznia w Warszawie spotkanie dyrektorów i managerów hoteli, aby przedstawić inspirujące, sprawdzone, proste pomysły na rozwój biznesu hotelowego. Podczas spotkania pokaże transformację, jaką dzięki technologii mobilnej przeszedł legendarny Grand Aruba Hotel na Morzu Karaibskim. Sieć WiFi zastąpiono tam nowoczesną infrastrukturą bezprzewodową i przyjazną aplikacją, co podniosło poziom zadowolenia gości, ale przede wszystkim wzrosła sprzedaż dodatkowych usług hotelowych. Konferencja odbędzie się w Banku Landaua na ul. Senatorskiej 38. „Hotelarz” jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *