Rezidor wchodzi w segment hoteli ekonomicznych

Grupa Rezidor ogłosiła nabycie 49% udziałów sieci ekonomicznych hoteli Prizeotel. Wartość transakcji to 16,3 mln dolarów. Rezidor zagwarantował sobie także możliwość nabycia pozostałych 51 proc. Udziałów spółki w ciągu czterech lat.
Prizeotel w Hamburgu
Prizeotel to stosunkowo nowa sieć hotelowa posiadająca obecnie trzy hotele i jeden projekt inwestycyjny w Niemczech. - Prizeotel, to przedsiębiorcza i kreatywna marka ekonomiczna - powiedział Wolfgang M. Neumann, prezes Rezidor. - Przejęcie tej sieci umożliwi nam wejście w segment ekonomiczny – dodał. Założona przez Marco Nussbauma sieć Prizeotel to obecnie trzy Hotele o łącznej liczbie 555 pokoi w Hamburgu, Hanowerze i Bremie. Każdy z hoteli zaprojektowany został przez Karima Rashida, wyróżnia się futurystycznym wyglądem i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Plany zakładają rozszerzenie działalności Prizeotel na Austrię, Szwajcarię i kraje Beneluksu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *