NASZ PATRONAT | Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness

F IWE – największe w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenie branży Fitness & Wellness po ogromnym sukcesie dwóch poprzednich edycji już po raz 3 odbędzie się w Polsce.


W dniach 08 – 09 października 2016r. do Warszawy, Expo XXI przyjadą gwiazdy i przedstawiciele największych firm sektora Fitness & Wellness na świecie.

FIWE to biznesowe wydarzenie, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness w jednym miejscu. Jest to doskonała okazja do spotkań pomiędzy reprezentantami tego dynamicznie rozwijającego się sektora, a także przedsiębiorcami i inwestorami poszukującymi nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu oraz planującymi inwestycje w branży fitness. Targi w roku 2015 odwiedziło 14.958 osób, w porównaniu do poprzedniej edycji nastąpił aż pięciokrotny progres!

Wystawcami Targów FIWE są firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi i produkty oraz nawiązać długotrwałe relacje z klientami. Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy sprzętu, akcesoriów, suplementów, dzieży, wyposażenia klubów fitness, siłowni, klubów i sklepów sportowych, ośrodków rehabilitacyjnych i SPA, a także usługi dla całego sektora fitness & welness – oprogramowania, szkolenia, doradztwo.

Odwiedzającymi są natomiast deweloperzy i inwestorzy planujący inwestycje w sektorze fitness & wellness, przedstawiciele jednostek samorządowych odpowiedzialnych za inwestycje państwowe, managerowie i właściciele ośrodków wellness, SPA, hoteli i ośrodków wypoczynkowych, przedstawiciele sektora medycznego, rehabilitacji, klinik sportowych, przedstawiciele jednostek służb mundurowych, trenerzy oraz osoby zainteresowane branżą fitness.

Zmiany, zmiany, zmiany…

Po sukcesie zeszłorocznej edycji organizator podjął decyzję o czterokrotnym zwiększeniu powierzchni wystawienniczej w stosunku do imprez z 2014 roku. Na ponad 15.000 m2 ponad 200 wystawców z całego świata przedstawi swoje produkty i usługi z sektora fitness & wellness.

 

Biznes!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Wystawców i Odwiedzających kolejnej edycji FIWE organizator podjął decyzje o otwarciu specjalnej hali biznesowej, na której swoje miejsce znajdą wystawcy prezentujący sprzęt, wyposażenie oraz nowoczesne oprogramowanie wspomagające obsługę klientów. Hala biznesowa posiadać będzie oddzielną recepcje, strefę VIP oraz bilety BIZNES.

Imprezy towarzyszące

Wszystkiemu towarzyszyć będzie wyjątkowe wydarzenie w postaci certyfikowanej konferencji B2B dla branży FIWE EXPERTS. Będzie to platforma biznesowa przeznaczona dla przedsiębiorców, managerów i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness, jak również dla inwestorów, deweloperów, przedstawicieli sektora publicznego, służb mundurowych. To swoiste kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy.

W ramach FIWE EXPERTS odbędą się: międzynarodowe spotkanie branży, networking, coaching, warsztaty, konferencje i panele dyskusyjne, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami. FIWE EXPERTS to niepowtarzalna okazja zdobycia cennej wiedzy i porad od najlepszych w swoim fachu.

Goście specjalni, pokazy i prelekcje

Odwiedzający FIWE z pewnością docenią szereg atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. W najbliższej, III edycji podczas wydarzenia odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Publiczność zostanie zaproszona do udziału w pokazach mody sportowej, treningach prowadzonych przez Ambasadorów, panelach dyskusyjnych i konferencjach przygotowanych specjalnie dla nich – FIWE FANS. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży. Imprezę uświetnią także pokazy gości specjalnych targów. W tym roku organizatorzy na pewno pozytywnie nas zaskoczą! Ambasadorką targów FIWE została Andreia Brazier – 4xFitness World Champion. To nie wszystko! Ambasadorami z polski są takie gwiazdy jak Michał Karmowski, Akop i Sylwia Szostak, Kasia Dziurska, Michał Materla, Paweł Głuchowski, czy Marta Hordyjewska W poprzedniej edycji targi FIWE odwiedzili Simeon Panda (jeden z najsłynniejszych fitness modeli na świecie, będący jednocześnie w czołówce najpopularniejszych kulturystów), Hannibal for King, , Daniel Omielańczuk, i Mariusz Mróz. Udział w tegorocznej edycji potwierdzili dodatkowo: Michał Fijałka, Emil Kaleński, Agnieszka Kułaga, Rafał „Kulturysta” Moks, Justyna Soja.

Zainteresowanie udziałem w Targach FIWE wzrasta z dnia na dzień. Na uczestnictwo w wydarzeniu zdecydowały się znaczące na polskim rynku firmy. Złotym Sponsorem targów FIWE została firma ALE Active Life Energy, Srebrnym Sponsorem targów FIWE została firma BAUER FITNESS, Głównym Partnerem TOP GYM, oficjalny dystrybutor LIFE FITNESS natomiast Partnerami targów FIWE firmy BioTechUSA, Mega Form, All Nutrition, Apus Sports oraz Neo Fusion. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www. Fiwe.pl

Spotkajmy się na FIWE!

Zapraszamy! 08-09.10.2016r. EXPO XXI Warszawa


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.