NASZ PATRONAT | VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI

W grudniu odbędzie się VIII edycja GREMIUM EKSPERTÓW TURSYTYKI, cykliczne spotkanie które stało się istotnym kreatorem polskiej przestrzeni turystycznej. Polska turystyka z jednej strony ma szanse na swoje pięć minut a z drugiej wymaga daleko idących zmian zarówno w sferze polityki turystycznej jak i realizacji działań aktywizujących. Dotyczy to wszystkich aktorów sceny: gospodarczej, administracyjnej i naukowej. Co zatem zrobić aby wykorzystać potencjał i zintensyfikować rozwój turystyki w Polsce? Odpowiedzi na to pytanie będziemy szukać podczas tegorocznej edycji GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI, które odbędzie się w dniach 7-9 grudnia 2016 roku w Poznaniu. Organizatorem merytorycznym tegorocznej edycji GREMIUM jest Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gospodarzem zaś Miasto Poznań i Województwo Wielkopolskie, region gdzie „narodziła” się Polska i gdzie tętni ekonomiczne serce naszego kraju. Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, przedstawiciele nauki i praktyki sektora turystyki w Polsce z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Was na VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI. Cieszę się niezmiernie z tego, że będę mógł gościć przedstawicieli wiodących ośrodków naukowych i wybitnych praktyków w jubileuszowym roku 90-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i 45-lecia mojej pracy w macierzystej Uczelni. Liczę na spotkanie z wieloma przyjaciółmi i gronem osób, których wyrazy życzliwości dodawały mi zawsze sił i otuchy. Prof. dr hab. Grzegorz Gołembski Z założenia GREMIUM to wydarzenie różniące się od tradycyjnych konferencji. GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to przede wszystkim uczestnicy, prowadzone przez nich, oficjalne i kuluarowe, dyskusje oraz wypracowane wnioski i rekomendacje. GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI jest platformą integracji środowisk naukowych, samorządowych i biznesowych. To forum przepływu myśli i poglądów oraz miejsce spotkań czołowych osób i środowisk, działających na rzecz rozwoju turystyki w Polsce. Witold Bańka - MINISTER SPORTU I TURYSTYKI GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI jest wydarzeniem o dużym znaczeniu dla środowiska akademickiego, firm i organizacji branżowych, a także przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialnych za rozwój polskiego sektora gospodarki turystycznej. (…) Zapraszam Państwa do udziału w dyskusji. Motywem przewodnim GREMIUM jest WSPÓŁPRACA, budowanie „mostów” łączących różne środowiska: przedsiębiorców, urzędników, naukowców, działaczy. W programie sesji panelowych każdy z osobna znajdzie coś dla siebie, a podczas obrad plenarnych wspólnie porozmawiamy o kluczowych zagadnieniach polskiej turystyki. Wypracowane wnioski i rekomendacje przekażemy m.in. do: senackich i sejmowych komisji ds. turystyki, MSiT i POT. Ważnym jest, aby wszystkie środowiska miały możliwość zgłaszania swoich postulatów. Dlatego też zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności:
  • przedsiębiorców sektora gospodarki turystycznej w tym MICE,
  • naukowców i dydaktyków kształcących kadry dla turystyki,
  • przedstawicieli samorządów terytorialnych,
  • członków ROT i LOT,
  • działaczy izb turystyki i organizacji pozarządowych.
Licząc na wartościowe wystąpienia, ekscytujące dyskusje, a także na znakomity nastrój w gościnnej Wielkopolsce, gorąco zapraszam na to szczególne spotkanie. Szczegółowe informacje wraz z programem merytorycznym poszczególnych paneli oraz formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.gremium.forumturystyki.pl . GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to spotkanie na którym warto być obecnym! Marek Migdal Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.